Eligijus Kajieta
Eligijus Kajieta

Organizacijų konsultantas, atlygio valdymo ir darbuotojų įsitraukimo ekspertas

Eligijus Kajieta (kajieta.eu) – organizacijų konsultantas ir valdybų narys, turintis gilią specializaciją organizacijų efektyvumo, darbuotojų įsitraukimo ir atlyginimų valdymo srityse. Eligijus konsultuoja įvairias Lietuvos organizacijas, dažniausiai padėdamas sukurti veiksmingas atlygio sistemas, tobulinti tikslų kėlimo ir veiklos vertinimo procesus, įgyvendinti darbuotojų įsitraukimo tyrimus ir darbuotojų patirties gerinimo iniciatyvas.

Anksčiau Eligijus 9 metus vadovavo Baltijos ir Skandinavijos šalių padaliniams tarptautinėje žmogiškojo kapitalo konsultacijų bendrovėje Korn Ferry (Hay Group). Dar ankstesnės, viso 23-jų metų, profesinės karjeros patirtys apima vadovavimą personalo valdymo funkcijai, vidinę komunikaciją, eilę pardavimo rolių.

„Netikiu gerosiomis praktikomis, kurių visi ieško kitose organizacijose. Yra tik tinkamiausi pasirinkimai pagal Jūsų situaciją. Tačiau ieškant kas tinkamiausia, dažnai paskęstama skirtingų nuomonių liūne. Todėl siekiant nuolatinio efektyvumo augimo padedu surinkti duomenis, informaciją ir tai išanalizavus priimti paveikius ir tvarius sprendimus. Tikiu, kad analize paremtą sprendimų kultūrą gali išsiugdyti kiekviena organizacija ir tik taip laimėti konkurencinėje kovoje“ – sako Eligijus.

© 2020 Motivated at Work